Magazyn Energii VAMI VMBF-51280 14.34 kWh
  • Check Mark Satisfaction Guaranteed
  • Check Mark No Hassle Refunds
  • Check Mark Secure Payments
GUARANTEED SAFE CHECKOUT
Magazyn Energii VAMI VMBF-51280 14.34 kWh – Wydajna Bateria LiFePO4 Do Instalacji PV
Najważniejsze Parametry Techniczne
  • pojemność: 14,34 kWh
  • technologia ogniw: LiFePO4
  • napięcie nominalne: 51,2 V
  • pojemność baterii: 280 Ah
  • maksymalny prąd ładowania / rozładowania: 200 A
  • żywotność: do 6000 cykli
  • komunikacja: CAN2.0 / RS-485
  • stopień ochrony: IP20
  • możliwość połączenia do 16 jednostek równolegle
  • dotykowy wyświetlacz 4,3”